Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 15:15 GJS 35+1 SV BLC 35+1
25 sep 15:00 SV BLC 1 Schelluinen 1
25 sep 14:30 BZC '14 2 SV BLC 2
26 sep 12:00 SV BLC 2 (zon) SC Elshout 2 (zon)
25 sep 15:00 SV BLC 3 Wilhelmina'26 3
25 sep 14:45 Wilhelmina 4 SV BLC 5
25 sep 13:00 HVCH JO19-2 SV BLC JO19-1
25 sep 14:30 SC Elshout JO19-1 SV BLC JO19-2
25 sep 12:00 LRC JO17-1 SV BLC JO17-1
25 sep 12:30 FC de Rakt JO16-1 SV BLC JO16-1
25 sep 13:00 UDI'19/CSU JO16-1 SV BLC JO16-2
25 sep 13:00 SV BLC JO16-3 ODC JO16-2JM
25 sep 13:00 Wilhelmina JO15-1 SV BLC JO15-1
25 sep 13:00 Wilhelmina JO14-1 SV BLC JO14-1
25 sep 13:00 SV BLC JO14-2 UDI'19/CSU JO14-3
25 sep 11:00 SV BLC JO13-1 Den Dungen JO13-1
25 sep 11:15 Den Dungen JO13-2 SV BLC JO13-2
25 sep 10:15 Jong Brabant JO12-1 SV BLC JO12-1
21 sep 18:30 SV BLC JO12-2 CHC JO12-1JM
25 sep 11:00 SV BLC JO12-2 VV Trinitas Oisterwijk JO12-2
25 sep 11:00 SV BLC JO12-3 ST Jan van Arckel/Well JO12-1
25 sep 11:30 Nieuwkuijk JO12-1 SV BLC JO12-4
25 sep 11:00 SV BLC JO12-5 SBC JO12-6JM
25 sep 9:00 WSC JO11-1 SV BLC JO11-1
25 sep 9:45 SV BLC JO11-2 ODC JO11-1
25 sep 10:15 Wilhelmina JO11-2 SV BLC JO11-3
25 sep 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 SV BLC JO11-4
25 sep 9:45 SV BLC JO11-5 Nulandia JO11-2JM
25 sep 11:00 EGS'20 JO10-1JM SV BLC JO10-1
25 sep 10:15 BMC JO10-2 SV BLC JO10-3
25 sep 9:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 SV BLC JO10-4
25 sep 9:45 SV BLC JO10-5 BMC JO10-3
25 sep 9:45 SV BLC JO10-6 Zwaluw VFC JO10-8
25 sep 9:00 Rhode/VSB JO9-1 SV BLC JO9-1
25 sep 9:00 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 SV BLC JO9-2
25 sep 8:30 SV BLC JO9-3 Avanti'31 JO9-2
25 sep 10:30 Avanti'31 JO9-3 SV BLC JO9-4
25 sep 8:30 SV BLC JO9-5 Nooit Gedacht JO9-2
25 sep 8:30 SV BLC JO9-6 VV Trinitas Oisterwijk JO9-5JM
25 sep 8:45 TSV Gudok JO8-1 SV BLC JO8-1
25 sep 9:00 Nooit Gedacht JO8-1 SV BLC JO8-2
25 sep 8:30 Margriet JO8-3 SV BLC JO8-3
25 sep 8:30 SV BLC JO8-4 Haarsteeg JO8-6
25 sep 11:40 SV BLC JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-4
25 sep 11:30 B.V.V. JO7-1 SV BLC JO7-1
25 sep 11:50 Maliskamp JO7-1 SV BLC JO7-1
25 sep 9:10 SV BLC JO7-2 Wilhelmina JO7-1JM
25 sep 9:00 SV BLC JO7-2 OJC ROSMALEN JO7-1
25 sep 9:20 Emplina JO7-2 SV BLC JO7-2
25 sep 9:00 TGG JO7-2 SV BLC JO7-3
25 sep 9:20 SV BLC JO7-3 CHC JO7-2
25 sep 9:10 Wilhelmina JO7-2JM SV BLC JO7-3
25 sep 8:50 SV BLC JO7-4 Maliskamp JO7-2
25 sep 8:40 OJC ROSMALEN JO7-6 SV BLC JO7-4
25 sep 8:30 SV BLC JO7-4 Emplina JO7-3
25 sep 15:00 SV BLC MO19-1 DESK MO19-1
25 sep 13:00 SV BLC MO17-1 Margriet MO17-2
25 sep 9:45 SCG'18 MO15-2 SV BLC MO15-1
25 sep 11:00 SV BLC MO13-1 SCG'18 MO13-1
25 sep 12:30 SV BLC O23-1 Zwaluw VFC O23-1
25 sep 14:30 VV Trinitas Oisterwijk VR1 SV BLC VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!