Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
10 dec 14:30 Sparta'30 1 SV BLC 1
3 dec 14:00 SV BLC 1 SV Capelle 1
4 dec 14:30 Teisterbanders 2 (zon) SV BLC 2 (zon)
11 dec 12:45 SV BLC 2 (zon) SCG'18 2 (zon)
3 dec 12:15 SV BLC 2 Beesd 2
10 dec 12:30 GVV'63 2 SV BLC 2
10 dec 15:15 DVS 2 SV BLC 3
11 dec 10:45 SV BLC 3 (zon) Emplina 8 (zon)
4 dec 11:00 Zwaluw VFC 6 (zon) SV BLC 3 (zon)
18 dec 11:00 SV BLC 3 (zon) Den Dungen 6 (zon)
3 dec 13:00 SV BLC 4 Zwaluw VFC 3
10 dec 17:00 Best Vooruit 7 SV BLC 4
17 dec 14:00 DBN'22 3 SV BLC 4
10 dec 15:15 SV BLC 5 sv O.S.S. 1920 2
3 dec 13:15 SBC JO19-2 SV BLC JO19-1
10 dec 13:00 SV BLC JO19-1 EGS'20 JO19-2
17 dec 13:15 OJC ROSMALEN JO19-2 SV BLC JO19-1
3 dec 13:00 SV BLC JO19-2 Waspik JO19-2
10 dec 15:00 Were Di JO19-2 SV BLC JO19-2
17 dec 13:00 SV BLC JO19-2 DESK JO19-2
3 dec 14:00 HVCH JO19-2 SV BLC JO19-3
10 dec 15:15 SV BLC JO19-3 EVVC JO19-1
12 dec 20:00 SV BLC JO17-1 Nivo Sparta JO17-1
10 dec 13:30 FC Engelen JO17-2 SV BLC JO17-1
17 dec 15:15 SV BLC JO17-1 Wilhelmina JO17-1
3 dec 13:30 SV BLC JO17-2 Maliskamp JO17-1
10 dec 14:45 Helvoirt JO17-1 SV BLC JO17-2
17 dec 14:00 SV BLC JO17-2 Berghem Sport JO17-3
3 dec 10:15 JEKA JO17-9 SV BLC JO17-3
12 dec 19:30 Wilhelmina Boys JO17-3JM SV BLC JO17-3
10 dec 13:00 SV BLC JO17-3 DESK JO17-2
17 dec 14:45 Haarsteeg JO17-3 SV BLC JO17-3
3 dec 12:15 SV BLC JO15-1 SVSSS JO15-1
10 dec 13:00 BMC JO15-1 SV BLC JO15-1
17 dec 11:00 SV BLC JO15-1 Zwaluw VFC JO15-2
3 dec 11:30 SCG'18 JO15-3 SV BLC JO15-2
10 dec 10:00 SV BLC JO15-2 Emplina JO15-3
17 dec 13:00 Wilhelmina JO15-2 SV BLC JO15-2
10 dec 11:00 SV BLC JO14-1 Theole JO14-1
17 dec 11:30 Hedel JO14-1 SV BLC JO14-1
3 dec 11:00 SV BLC JO14-2 HVCH JO14-2JM
10 dec 12:30 Margriet JO14-3 SV BLC JO14-2
17 dec 11:00 SV BLC JO14-2 ODC JO14-2
3 dec 10:45 SV BLC JO13-1 FC Tilburg JO13-1
10 dec 11:15 RKDVC JO13-1 SV BLC JO13-1
17 dec 9:30 SV BLC JO13-1 Zwaluw VFC JO13-1
3 dec 11:15 Den Dungen JO13-2 SV BLC JO13-2
10 dec 11:00 SV BLC JO13-2 Avanti'31 JO13-2
17 dec 11:30 Heeswijk JO13-1JM SV BLC JO13-2
3 dec 9:15 SV BLC JO13-3 Zwaluw VFC JO13-3
10 dec 9:00 VV Trinitas Oisterwijk JO13-2 SV BLC JO13-3
17 dec 9:30 SV BLC JO13-3 ODC JO13-2
3 dec 11:00 SV BLC JO13-4 Den Dungen JO13-3
10 dec 10:30 Emplina JO13-4 SV BLC JO13-4
17 dec 11:00 SV BLC JO13-4 Wilhelmina JO13-3
3 dec 11:00 SV BLC JO12-1 SIOL JO12-1
10 dec 11:30 ST Toxandria/VIOS'38 JO12-1GJM SV BLC JO12-1
10 dec 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO12-2JM SV BLC JO12-2
3 dec 9:00 SV BLC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-2
3 dec 11:30 CHC JO12-2 SV BLC JO12-3
10 dec 10:45 SV BLC JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-4
17 dec 9:30 SV BLC JO12-4 Margriet JO12-5
3 dec 11:00 RKDVC JO12-5 SV BLC JO12-4
10 dec 9:30 SV BLC JO12-4 Emplina JO12-1
3 dec 8:45 ODC JO11-1JM SV BLC JO11-1
10 dec 9:30 SV BLC JO11-1 Boxtel JO11-1
3 dec 9:30 SV BLC JO11-2 GVV'63 JO11-1
10 dec 10:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-2
3 dec 9:30 SV BLC JO11-3 DESK JO11-1
10 dec 8:45 RKDVC JO11-2 SV BLC JO11-3
3 dec 10:30 SV BLC JO11-4 Helvoirt JO11-2JM
10 dec 10:00 Zwaluw VFC JO11-6 SV BLC JO11-4
17 dec 10:00 Zwaluw VFC JO11-7JM SV BLC JO11-5
3 dec 8:30 Margriet MO11-1 SV BLC JO11-5
10 dec 8:30 SV BLC JO11-5 Haarsteeg JO11-4
3 dec 9:45 Nijnsel/TVE Reclame JO11-1 SV BLC JO11-6
10 dec 11:45 SV BLC JO11-6 Rhode/VSB JO11-4
3 dec 9:45 SV BLC JO10-1 VOAB JO10-1
10 dec 10:00 Zwaluw VFC JO10-1 SV BLC JO10-1
3 dec 10:00 SC 't Zand JO10-1 SV BLC JO10-2
10 dec 9:45 SV BLC JO10-2 VOAB JO10-2
3 dec 8:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3 SV BLC JO10-3
10 dec 9:45 SV BLC JO10-3 BMC JO10-2
3 dec 9:45 SV BLC JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-2
10 dec 10:30 RKKSV JO10-1 SV BLC JO10-4
3 dec 9:45 SV BLC JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-5
10 dec 9:45 FC Engelen JO10-2 SV BLC JO10-5
17 dec 9:45 SV BLC JO10-6 Schijndel/DE WIT JO10-2JM
3 dec 9:45 BMC JO10-4 SV BLC JO10-6
10 dec 9:45 SV BLC JO10-6 Avanti'31 MO10-1
3 dec 8:45 RKDVC JO10-4 SV BLC JO10-7
10 dec 9:45 SV BLC JO10-7 Zwaluw VFC JO10-5
3 dec 8:30 SV BLC JO9-1 Haarsteeg JO9-3
10 dec 10:00 OJC ROSMALEN JO9-3 SV BLC JO9-1
3 dec 9:45 SV BLC JO9-2 Maliskamp JO9-3
10 dec 8:45 DSC JO9-3 SV BLC JO9-2
3 dec 9:45 FC Engelen JO9-2 SV BLC JO9-3
10 dec 8:30 SV BLC JO9-3 RKKSV JO9-2
3 dec 8:45 Boxtel JO9-1 SV BLC JO9-4
10 dec 9:00 SV BLC JO9-4 Avanti'31 JO9-3
3 dec 8:30 SV BLC JO9-5 RKKSV JO9-3
10 dec 8:30 FC Engelen JO9-4 SV BLC JO9-5
3 dec 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO8-1 SV BLC JO8-1
10 dec 8:30 SV BLC JO8-1 Hedel JO8-1JM
3 dec 8:30 SV BLC JO8-2 Schijndel/DE WIT JO8-1
10 dec 9:00 SBC JO8-1JM SV BLC JO8-2
3 dec 9:00 DBN'22 JO8-2 SV BLC JO8-3
10 dec 8:30 SV BLC JO8-3 FC Engelen JO8-2
3 dec 8:30 SV BLC JO8-4 Nulandia JO8-3
10 dec 10:30 Maliskamp JO8-2 SV BLC JO8-4
3 dec 8:45 Zwaluw VFC JO8-6 SV BLC JO8-5JM
10 dec 9:00 SV BLC JO8-5JM Avanti'31 JO8-2
10 dec 13:45 SV BLC MO20-1 RKKSV MO20-1
3 dec 13:15 DSC MO20-1 SV BLC MO20-1
17 dec 14:45 Emplina MO20-1 SV BLC MO20-1
3 dec 15:00 Margriet MO17-2 SV BLC MO17-1
10 dec 13:00 SV BLC MO17-1 Vorstenbossche Boys MO17-1
10 dec 11:00 SV BLC MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-3
3 dec 10:30 Dongen MO15-1 SV BLC MO15-1
17 dec 10:00 FC Engelen MO15-1 SV BLC MO15-1
17 dec 13:30 RKTVC O23-1 SV BLC O23-1
10 dec 15:15 SV BLC O23-1 RKTVC O23-1
3 dec 14:45 Theole O23-1 SV BLC O23-1
17 dec 11:30 SV BLC O23-2 Boxtel O23-1
3 dec 13:00 SV BLC O23-2 ODC O23-1
10 dec 15:30 Boxtel O23-1 SV BLC O23-2
10 dec 15:15 SV BLC VR1 Best Vooruit VR1
3 dec 14:30 Zwaluw VFC VR1 SV BLC VR1
2 dec 21:00 SV BLC VR30+1 Maliskamp VR30+1
2 dec 20:30 Den Dungen VR30+1 SV BLC VR30+1
2 dec 21:30 BMC VR30+1 SV BLC VR30+1
2 dec 19:30 SV BLC VR30+1 SCG'18 VR30+1
10 dec 13:00 SV BLC VR18+1 Achilles Veen VR18+1
3 dec 15:00 HZ'75 VR18+1 SV BLC VR18+1
17 dec 12:15 Heukelum VR18+1 SV BLC VR18+1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!